Zlepšíme Vaši Prodejnu

Každý prvek, každá krok, všechno se počítá.

zvýšíme Vám návštěvnost prodejny

Místo, kde to celé začíná a končí. Každý detail působí na zákazníka. Pomůže Vám toto mít zdokonalit.

Obsahem video školení o prodejně je

praktická ukázka jak a co zlepšit, aby každý krok Vašeho zákazníka ve Vaší prodejně vedl z lepší výkonům prodejny. Unikátní video školení zaměřené na zlepšení Vaší prodejní jednotky. Ve video školení se zaměříme na všechny prvky se kterými přichází zákazník do kontaktu. Každý prvek se zákazník různě interaguje a je třeba si toto uvědomit. V rámci školení se zaměříme na maloobchodní prodejny. Konkrétně si vše ukážeme na úzce specializovaných prodejnách. Právě protože v úzce specializovaných prodejnách můžeme zákazníka nejvíce ovlivnit. V rámci video prezentace si projdeme jak externí a interní vystavení. Zaměříme se na elementy jako světlo, vzdušnost, hudba, pach, čistota, vstupní prvky, zboží nebo třeba teplotu v prodejně.

Prozkoumáme pojmy jako diamantové a regálové vystavením, paradox výběru (paradox of choice), rozhodovací strom, trade marketing, plánogram a mnoho dalšího.

Video školení Vám dovolí nahlédnout na prodejnu očima odborníka i zákazníka. Věříme, že právě tento speciální pohled Vám otevře oči. Tato část školení se nedotýká komunikace s prodejním personálem, nedotýká se nás ani produktu. Ideální proto je zakoupit si rovnou celý balíček, kde právě máte tyto dílčí prezentace shrnuty.

Součástí školení je také praktický sešit s příklady a certifikát o absolvování školení prodejních dovedností.

Zakupte celý balíček nebo jen školení na prodejnu

Video školení balíček

Online video lekce z 5 základních oblastí
Praktické příklady
Ukázky
Certifikát o absolvování tohoto kurzu

OBCHOD - ZLEPŠEME NAŠI PRODEJNU (30 MINUT)

JAK TO FUNGUJE?

Ať už si vyberete celý balíček online video školení prodejních dovedností nebo skočíte jenom na online video lekci zaměřenou na prodejnu, všechno podstatné a důležité pro Vás dostanete po zakoupení v emailu. Nejsou žádné skryté poplatky a platba je bezpečná. Po zakoupení Vám dorazí do zadaného emailu úvodní slovo v PDF, kde získáte přístup na online video lekce (link a pro vás generované heslo). Dále v emailu budete mít možnost si stáhnout pracovní sešit, kde se podíváme na doplňující informace, příklady nebo například nějaké úkoly. Je dobré mít otevřený pracovní sešit rovnou s prezentací. Po dokončení prezentace budete mít v pracovním sešit uvedenou emailovou stránku, kde si můžete napsat ohledně poslání přímo na Vaše jméno certifikátu o absolvování.

Vaše prodejna je důležitá

a my Vám ji zlepšíme. Category management řeší přesně v jaké výšce a kde má být vaše prémiové a méně prémiové zboží vystaveno tak, abyste dokázali maximalizovat zisk z daného prodeje. Aby každý zákazník, který k Vám přijde utratil u Vás o korunu více, než by to mu bylo, kdyby bylo zboží vystaveno náhodně nebo třeba podle ceny, abecedy, použitelnosti, praktičnosti, apod. Category management také zahrnuje tzv. FIFO podstatu a podtatu správného zásobování zboží vzhledem k jeho prodejním datům. Na to navazuje Flow management a layout management. Spolu s s naším designérským okem vám dokážeme tak velmi dobře poradit, jak správně a kde mít vystavené zboží tak, abyste dokázali vygenerovat při každé prodeji o korunu více než je tomu běžné. Dokážeme vám udělat správný plánogram a vysvětlit prodávajícím proč je důležité zboží ve výkladních skříních točit. Proč je důležité znát tzv. paradox of choice (tedy paradox výběru) a proč a jaký je rozdíl mezi diamantovým nebo klasickým regálovým vystavení. Může se to jevit jako detaily, které nemají smysl, ale opak je pravdou. Přesně tyto detaily působí na podvědomí zákazníka mohou hrát znatelnou roli v finální prodeji.

Vyzkoušejte naše online video školení zaměření na zlepšení prodejny.

Poznejte, kdo jsme

Poznejte naše zkušenosti

PLATBA JE BEZPEČNÁ

Po zaplacení Vám všechny přístupy na online video školení prodejních dovedností dorazí do emailu.

Online video školení prodejních dovedností zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu StripeApple PayPay Pal nebo převodem na účet. Využíváme SSL certifikace a 3D Secure. Nejsou žádné skryté poplatky. Pokud jste firma a hledáte firemní školení prodejních dovedností, tedy školení prodeje, ať už formou kurzů nebo třeba teambuildingy s výukou těchto dovedností, neváhejte se na nás obrátit. Navrhneme Vám řešení na míru.